Zásady ochrany osobních údajů

lis, 7 2023

Úvod

Krása a Péče hodnotí vaše právo na soukromí a zavazuje se chránit osobní údaje svých uživatelů v souladu s platnými zákony a nařízeními o ochraně osobních údajů. Tento dokument, Zásady ochrany osobních údajů, poskytuje podrobné informace o tom, jak web Krása a Péče, jehož vlastníkem je Radim Novotný s adresou Vídeňská 100/49, 639 00 Brno, Česká republika, shromažďuje, používá a chrání vaše osobní údaje. Důležitost ochrany osobních údajů je pro nás nepřekonatelná a zavazujeme se k transparentnímu, zodpovědnému a bezpečnému zpracování těchto informací. Jsme odhodláni zajistit, aby každý uživatel našeho webu byl řádně informován o svých právech a možnostech, které má v souvislosti s ochranou soukromí.

Ochrana osobních údajů

Každý uživatel našeho webu má právo na ochranu svých osobních údajů. V souladu s obecným nařízením o ochraně osobních údajů (GDPR) i dalšími příslušnými předpisy bereme veškerá potřebná opatření k zabezpečení a ochraně osobních údajů, které od vás shromažďujeme. To zahrnuje údaje shromážděné za účelem registrace na webu, odběru newsletterů nebo při kontaktování nás prostřednictvím emailu. Tyto údaje zpracováváme výhradně pro účely, ke kterým byly shromážděny, a neposkytujeme je třetím stranám bez vašeho výslovného souhlasu.

Používání osobních údajů

Shromažděné osobní údaje používáme k řízení a zlepšování služeb webu Krása a Péče. To zahrnuje zasílání informací o nových produktech, speciálních nabídkách, aktualizacích obsahu a možnostech zapojení se do soutěží. Zaručujeme, že všechny tyto aktivity jsou prováděny v souladu s platnými zákony o ochraně osobních údajů a že každý uživatel má možnost kdykoliv odhlásit se z odběru newsletterů a dalších komunikací. S cílem zlepšení našich služeb můžeme také shromažďovat anonymní údaje o vašem používání webu, což nám umožňuje lépe porozumět potřebám našich uživatelů a přizpůsobit naše služby těmto potřebám.

Vaše práva

Jako uživatel máte řadu práv spojených s ochranou vašich osobních údajů. Máte právo požadovat přístup k vašim osobním údajům, opravu nebo výmaz těchto údajů, omezení jejich zpracování, jakož i právo na přenositelnost údajů. Kromě toho máte právo kdykoliv odvolat váš souhlas se zpracováním osobních údajů. Pokud máte dotazy nebo požadavky týkající se ochrany osobních údajů, neváhejte nás kontaktovat na email: [email protected].

Kontaktní informace

V případě dotazů nebo obav týkajících se zpracování vašich osobních údajů nás neváhejte kontaktovat. Vlastník webu Krása a Péče, Radim Novotný, Vídeňská 100/49, 639 00 Brno, Česká republika. Email pro kontakt: [email protected].