Podmínky užívání

lis, 7 2023

Preambule

Vítejte na webových stránkách Krása a Péče, které jsou vaším průvodcem světem krásy a osobní péče. Před používáním této stránky si prosím pozorně přečtěte následující podmínky užívání. Tyto podmínky se vztahují na veškerý obsah, produkty a služby dostupné na těchto webových stránkách. Používáním naší stránky vyjadřujete svůj souhlas s těmito podmínkami.

Ochrana osobních údajů

Ochrana vašich osobních údajů je pro nás velmi důležitá. V naší politice ochrany osobních údajů se můžete dozvědět, jaké údaje shromažďujeme a jak jsou tyto údaje používány a chráněny. Vaše osobní údaje jsou zpracovávány v souladu s platnými zákony České republiky a Evropské unie.

Práva a povinnosti uživatele

Jako uživatel webových stránek Krása a Péče máte právo využívat obsah a služby poskytované na našich stránkách pro vaše osobní, nekomerční účely. Je vaší povinností používat tyto stránky tak, abyste nezpůsobovali poškození jejich provozu ani nezasahovali do práv třetích stran.

Autorská práva

Veškerý obsah webových stránek, včetně textů, grafických prvků, log a fotografií, je chráněn autorským právem a patří společnosti nebo je používán s licencí. Je zakázáno jakékoli kopírování, distribuce, veřejné zpřístupnění nebo jiné využití obsahu bez předchozího písemného souhlasu majitele práv.

Závěrečná ustanovení

Tyto podmínky užívání mohou být kdykoliv změněny. Jakákoli změna bude účinná ihned po jejím zveřejnění na této stránce. Pokračováním v používání stránky po provedení změn vyjadřujete souhlas s nově upravenými podmínkami. V případě dotazů nebo nejasností se prosím neváhejte obrátit na majitele webu Radima Novotného na [email protected] nebo na adresu Vídeňská 100/49, 639 00 Brno, Česká republika.