Ochrana osobních údajů

lis, 7 2023

Zásady ochrany osobních údajů

Vlastníkem webové stránky Krása a Péče, která se nachází na adrese svepomocnastaveni.cz, je Radim Novotný, se sídlem Vídeňská 100/49, 639 00 Brno, Česká republika, e-mail: [email protected]. Tento dokument popisuje, jaké osobní údaje sbíráme, proč je sbíráme, jak s nimi nakládáme a jak jsou chráněny. Ochrana vašich osobních údajů je pro nás prioritou a zavazujeme se chránit soukromí našich uživatelů a zákazníků. Sbíráme a zpracováváme osobní údaje v souladu s platnými zákony o ochraně osobních údajů, včetně obecného nařízení o ochraně osobních údajů (GDPR).

Tyto zásady ochrany osobních údajů se vztahují na veškeré informace, které o vás můžeme shromažďovat během vaší návštěvy na naší webové stránce, při komunikaci s námi prostřednictvím e-mailu, telefonu, sociálních sítí nebo při používání našich služeb. Zahrnuje informace, jako je vaše jméno, adresa, e-mail, telefonní číslo, a další údaje, které mohou být považovány za osobní údaje. Zavazujeme se tyto informace používat pouze pro účely, pro něž byly poskytnuty, a nebudeme je sdílet s třetími stranami bez vašeho výslovného souhlasu.

Jak sbíráme a používáme vaše osobní údaje

Osobní údaje shromažďujeme různými způsoby, v závislosti na tom, jak interagujete s naší webovou stránkou a našimi službami. To může zahrnovat, ale není omezeno na, používání formulářů pro zaslání dotazu nebo odeslání objednávky, při registraci k odběru našeho newsletteru, při komunikaci s námi prostřednictvím e-mailu nebo sociálních sítí, nebo při vytváření uživatelského účtu. Tyto údaje používáme k poskytování a zlepšování našich služeb, k informování o novinkách nebo k odpovídání na vaše dotazy. Zavazujeme se zpracovávat vaše údaje transparentně a pouze s vaším souhlasem.